PIERWSZA DRUŻYNA

Ostatni taki sprawdzian

Środowe starcie z Wartą Sieradz będzie ostatnim w trakcie letniego okresu przygotowawczego, oficjalnym meczem kontrolnym biało-niebieskich. Po jego zakończeniu grono testowanych zawodników powinno się zawęzić, a konkretne decyzje personalne zapadną w sobotę, po wewnętrznej grze naszej drużyny. Spotkanie rozegrane zostanie na boisku KKS-u, o godzinie 17.00.

Rywal jest spadkowiczem z grupy I 3 ligi, tej samej, w której występuje Lechia Tomaszów Mazowiecki, nasz przedostatni partner sparingowy. Po degradacji, sieradzanie nowy sezon wznowią w grupie łódzkiej 4 ligi. O letnich poczynaniach naszego najbliższego przeciwnika niewiele możemy napisać. Klubowa strona internetowa Warty jakby przestała działać, podobnie jak jej facebook-owy odpowiednik.

Zdjęcie: W ostatnią sobotę Kamil Nitkiewicz i jego koledzy musieli stawiać czoła kilku zawodnikom z Afryki.